RRQ045P03TR-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
RRQ045P03TR-VB
JLCPCB Part #
C22389591
Package
TSOP-6
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 15nC@10V 2V@250uA 30V 3W 4.8A 450pF 54mΩ@4.5V 63pF 80pF P-Channel TSOP-6 MOSFETs ROHS