RJK2017DPP-M0-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
RJK2017DPP-M0-VB
JLCPCB Part #
C20417620
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 180pF 2.8nF 200V 43mΩ@10V 45A 4V 51nC@10V 55W 80pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS