RJK1008DPN-00-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
RJK1008DPN-00-VB
JLCPCB Part #
C20755307
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 160nC@10V 20mΩ@4.5V 250W 265pF 4.7nF 4V 665pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS