PSMN7R6-100BSEJ-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN7R6-100BSEJ-VB
JLCPCB Part #
C47993754
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 110nC@10V 140A 280pF 375W 4V@250uA 4mΩ@10V 5.5nF 750pF N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS