PSMN7R0-100BS-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN7R0-100BS-VB
JLCPCB Part #
C19711272
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 140A 160nC@10V 280pF 375W 4.4mΩ@10V 4V 5.5nF 750pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS