PSMN3R8-100BS-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN3R8-100BS-VB
JLCPCB Part #
C7568746
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 110nC@10V 140A 280pF 2V 375W 5.5nF 5mΩ@10V 750pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS