PSMN027-100PS-VB
MFR.Part #
PSMN027-100PS-VB
JLCPCB Part #
C20755630
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 100V 110pF 17mΩ@10V 210pF 355W 4V 70A 90nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS