PSMN027-100BS-VB
MFR.Part #
PSMN027-100BS-VB
JLCPCB Part #
C22389159
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 100V 130pF 20mΩ@10V 3.1W 430pF 4V@250uA 70A 70nC@10V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS