PSMN013-100BS-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN013-100BS-VB
JLCPCB Part #
C7568902
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 105nC@10V 10mΩ@10V 250W 265pF 3V 6.55nF 665pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS