NTPF600N80S3Z-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
NTPF600N80S3Z-VB
JLCPCB Part #
C22357319
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.6nF 301W 4.5V 4pF 540mΩ@10V 800V 80pF 81nC@10V 9A N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS