NTPF360N65S3H-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
NTPF360N65S3H-VB
JLCPCB Part #
C22357217
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 2.3nF 320W 360mΩ@10V 4.5V 4pF 650V 80pF 95nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS