MTD1N60ET4G-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
MTD1N60ET4G-VB
JLCPCB Part #
C19711260
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15nC 2A 3.8Ω@10V 330pF 40pF 4V 5pF 60W 650V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS