MT19N10-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
MT19N10-VB
JLCPCB Part #
C7569034
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 100V 12A 180pF 21nC@10V 3.5V 55mΩ@10V 60pF 83W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS