IRFB59N10DPBF-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IRFB59N10DPBF-VB
JLCPCB Part #
C3040327
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 100V 110pF 120A 17mΩ@10V 210pF 355W 4V 90nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS