IPD70N10S3L-12-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD70N10S3L-12-VB
JLCPCB Part #
C5240580
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105nC@10V 176W 205pF 4V 4nF 565pF 8.5mΩ@10V、10.5mΩ@4.5V 85A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS