IPD50N04S4-10-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD50N04S4-10-VB
JLCPCB Part #
C19626728
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120nC@10V 2.38nF 2.5V 250pF 312W 40V 550pF 6.5mΩ@4.5V 85A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS