IPD30N10S3L-34-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD30N10S3L-34-VB
JLCPCB Part #
C5179528
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 120pF 2.6nF 290pF 3.75W 30mΩ@10V 3V 40A 60nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS