IPD100N04S4-02-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD100N04S4-02-VB
JLCPCB Part #
C7463532
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V、2mΩ@4.5V 120A 120nC@10V 2.5V@250uA 3.13W 40V 450pF 650pF 9nF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS