IPB027N10N3G-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPB027N10N3G-VB
JLCPCB Part #
C20755426
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 140A 160nC@10V 280pF 375W 4.4mΩ@10V 4V 5.5nF 750pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS