IAUC100N10S5N040-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IAUC100N10S5N040-VB
JLCPCB Part #
C47993833
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105A 11nF 136W 225pF 3V@250uA 470pF 5mΩ@10V 80nC N-Channel DFN5x6-8 MOSFETs ROHS