H5N2005DSTL-E-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
H5N2005DSTL-E-VB
JLCPCB Part #
C19190213
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 10A 180pF 200V 245mΩ@10V 4V 51nC@10V 80pF 96W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS