FS10ASJ-06F-T13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FS10ASJ-06F-T13-VB
JLCPCB Part #
C5878799
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 19.8nC@10V 3V@250uA 40pF 41.7W 60V 660pF 73mΩ@10V、85mΩ@4.5V 85pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS