FQD7N10L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FQD7N10L-VB
JLCPCB Part #
C725049
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 15A 1V 24nC@10V 3W 60pF 950pF TO-252 MOSFETs ROHS