FQD19N10TM-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FQD19N10TM-VB
JLCPCB Part #
C19632113
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 114mΩ@10V 120pF 15A 3.5V 41nC@10V 60pF 950pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS