FMA80N10T2-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FMA80N10T2-VB
JLCPCB Part #
C20755354
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105nC@10V 10mΩ@6V 265pF 3V 56W 6.55nF 665pF 90A N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS