FDC5612-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FDC5612-VB
JLCPCB Part #
C7524935
Package
TSOP-6
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.5V@250uA 30mΩ@10V、35mΩ@4.5V 55pF 560pF 5W 60V 7.6nC@4.5V 7A 85pF N-Channel TSOP-6 MOSFETs ROHS