FDB12N50FTM-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FDB12N50FTM-VB
JLCPCB Part #
C20626281
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 156W 41nC 5V 650V 650mΩ@10V 70pF 800pF 8pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS