DMT3009LFVWQ-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMT3009LFVWQ-13-VB
JLCPCB Part #
C50313961
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13mΩ@10V、19mΩ@4.5V 20nC@10V 20pF 236pF 30A 30V 3V 60W 900pF N-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS