DMNH6021SK3Q-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMNH6021SK3Q-13-VB
JLCPCB Part #
C45350931
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 136W 13mΩ@4.5V 2.65nF 225pF 3V@250uA 470pF 58A 60V 70nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS