DMN4800LSS-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMN4800LSS-13-VB
JLCPCB Part #
C20755153
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 165pF 1V、3V 30V 4.1W 6.8nC@5V、15nC@10V 73pF 800pF 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS