DMN3112SSS-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMN3112SSS-13-VB
JLCPCB Part #
C7494534
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 165pF 2.2W 30V 3V 6.8nC@5V 73pF@15V 800pF@15V 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS