DMN2009LSS-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMN2009LSS-13-VB
JLCPCB Part #
C4355140
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.1V 20A 20V 3.7nF 315pF 4.9mΩ@4.5V、5.6mΩ@2.5V 5.7W 62nC@10V 745pF N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS