CSD19506KCS-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
CSD19506KCS-VB
JLCPCB Part #
C20417655
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 195A 2.8mΩ@10V、3mΩ@7.5V 3.25nF 348pF 375W 4V 7.91nF 80V 94nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS