BUK964R4-40B-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK964R4-40B-VB
JLCPCB Part #
C20755650
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.395nF 100A 150W 3.33nF 3V 40V 53nC@10V 6mΩ@4.5V 95pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS