BUK9575-100A-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK9575-100A-VB
JLCPCB Part #
C19711314
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 127W 270pF 35nC@10V 36mΩ@10V 3V 4.5nF 55A 90pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS