BUK765R0-100E-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK765R0-100E-VB
JLCPCB Part #
C29778727
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 100V 110nC@10V 140A 280pF 375W 4V@250uA 4mΩ@10V 5.5nF 750pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS