BUK7628-100A-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK7628-100A-VB
JLCPCB Part #
C22389678
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1.3nF 100V 130pF 20mΩ@10V 3.1W 430pF 4V@250uA 70A 70nC N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS