BUK652R3-40C-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK652R3-40C-VB
JLCPCB Part #
C22389711
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 120nC@10V 180A 2mΩ@10V 312W 40V 450pF 4V@250uA 650pF 9nF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS