BSC118N10NS G-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BSC118N10NS G-VB
JLCPCB Part #
C19711214
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 11.2pF 132pF 15nC@7.5V 3.97nF 5V 65A 80W 9mΩ@10V N-Channel DFN5x6-8 MOSFETs ROHS