AM60N10-70PCFM-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
AM60N10-70PCFM-VB
JLCPCB Part #
C5438924
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 2.5V@250uA 210pF 3.7W 34mΩ@10V 480pF 5.1nF 50A 90nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS