30N06L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
30N06L-VB
JLCPCB Part #
C693204
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 11nC@10V 140pF 25mΩ@10V、30mΩ@4.5V 3V 3W 45A 60V 60pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS