25N10L-TN3-R-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
25N10L-TN3-R-VB
JLCPCB Part #
C18212566
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 107W 120pF 2.6nF 290pF 30mΩ@10V 35nC@10V 3V@250uA 40A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS