10N65KL-TF3-T-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
10N65KL-TF3-T-VB
JLCPCB Part #
C22389888
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1.9nF 10A 178W 240pF 400pF 4V 57nC@10V 650V 820mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS