UTT50P04G
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
UTT50P04G
JLCPCB Part #
C7509605
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 15mΩ@10V、25mΩ@4.5V 1V 2.93nF 291pF 385pF 40V 50A 57.8nC@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS