UTT30N06G
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
UTT30N06G
JLCPCB Part #
C7509612
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.23nF 22mΩ@10V、30mΩ@4.5V 30A 3V 40nC@10V 60V 92pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS