UT30N06G
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
UT30N06G
JLCPCB Part #
C7435180
Package
PDNFN5x6
Description
1 N-channel 1.02nF 101pF 118pF 25mΩ@10V、35mΩ@4.5V 29nC@10V 30A 3V 60V N-Channel PDNFN5x6 MOSFETs ROHS