MGBR10S45L-TN3-R
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
MGBR10S45L-TN3-R
JLCPCB Part #
C171484
Package
TO-252-2
Description
10A 45V 480mV@10A 50uA@45V Independent TO-252-2 Diodes - General Purpose ROHS