15N65L-TF2-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
15N65L-TF2-T
JLCPCB Part #
C171564
Package
TO-220F2
Description
1 N-channel 155nC@10V 15A 2.6nF 22pF 260pF 4V 52W 650V 650mΩ@10V N-Channel TO-220F2 MOSFETs ROHS