12N70L-TF3-T
MFR.Part #
12N70L-TF3-T
JLCPCB Part #
C74169
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9nF 12A 1Ω@10V 35pF 4V 55W 60nC@10V 700V TO-220F-3 MOSFETs ROHS