UK-B0206G50-SPJZ25Y
MFR.Part #
UK-B0206G50-SPJZ25Y
JLCPCB Part #
C493309
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA 5mm Black Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS